September 25, 2021 05:03
Македонија

Спасовски: Создаваме модерна, опремена, стручна и мотивирана полиција во Старо Нагоричане

,,За прв пат од изградбата на Полициската канцеларија Старо Нагоричане ја реконструиравме со цел да создадеме модерна, опремена, стручна и мотивирана полиција”, објави Спасовски денеска на Фејсбук.

Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски редовно објавува за успеси на МВР во модернизација на полицијата, нови фасади на полициски станици и опремување со инвентар.

AnimeFLV Watch anime online, English anime online HD

TwistMoe: Tree in the Sun anime episode 25 online free at https://twistmoe.net dubbed anime

Animepahe: Usalullaby anime episode Full online free at https://animepahe.cc anime online

AnimeTV: Stand My Heroes: Piece of Truth (Dub) anime episode 12 online free at https://animetv.cc wco anime tv

360cities: https://www.360cities.net/profile/animefreak-ws

Onfeetnation: https://www.onfeetnation.com/profile/animeflixnl