January 28, 2022 15:54
Македонија

Спасовски на погреб и сочуство во домот на двајцата припадници на МВР кои загинаа во автобусната несреќа во Бугарија

Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски присуствуваше на погребот на Саде Мустафовски (50 години), полицаец на граничен премин Блато Дебар, а присуствуваше и на сочувство во домот на семејството на Енис Рамановски (41 година), заменик полициски командир во Дебар.

Двајцата припадници на МВР трагично ги загубија своите животи со други 43 жртви во несреќата на 23 ноември во Бугарија.

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

Attack on Titan Season 3 (Dub)

watch subbed anime 4Anime Death Note (Dub)

anime sites My Hero Academia Season 2

online anime 4Anime Naruto

4Anime Attack on Titan (Dub)