September 25, 2021 01:42
Македонија

Спасовски замина порано од Мечкин Камен поради пожарите кои беснеат во Македонија

Во координација со премиерот и претседателот, министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски, замина од Мечкин Камен заради координација на ситуацијата со пожарите.

Кочани е зафатено од голем пожар, а неофицијално горат куќи.

WCOStream: Noobow: Na Kokoro anime episode 26 - 52 online free at https://wcostream.cc wcostream spongebob

ANIMEFLIX: Juliet anime episode Full online free at https://animeflix.nl animeflix boku no hero

X²: Double X (https://4anime.biz/m/0219) Episode Full

Website https://animepahe.cc: Watch Fuuka (Dub) animepahe Episode 12 gogoanime

Multichain: https://www.multichain.com/qa/user/kissanimemx

Independent academia: https://independent.academia.edu/gogoanimelol