October 22, 2021 12:14
Спорт

Со последните три средби се комплетира 16-финалната рунда од Купот на Македонија

Со денешните (15 ч.) преостанати три натпреаври од првата елиминаторна рунда во фудбалскиот Куп на Македонија, Кит Го – Шкендија, Велешта – Шкупи и Њу Старс – Борец ќе биде комплетирано 16-финалето од најмасовното натпреварување.

Прволиагашите Шкендија, Шкупи и Борец, како и пред една седмица кога се одиграа другите мечеви од оваа рунда се фаворити и не дозволија изнеандувања. Таков исход се очекува и на денешните дуели но тоа ќе треба да го потврдат на теренот.

 

Master Keaton (Dub) Episode 24

AnimeBee: Monster Musume: Everyday Life with Monster Girls anime episode 12 online free at https://animebee.to anime

AnimeHeaven: Love Hina Again anime episode 3 online free at https://animeheaven.pro animeheaven unblocked

Website https://animefreak.ws: Watch Asteroid in Love animefreak Episode 12 watch anime online

Wikidot: http://www.wikidot.com/user:info/kissanimemx

Bitrated: https://www.bitrated.com/animefreakws