November 12, 2019 03:47
Магазин

Со една фотографија на која едвај се гледа Џенифер Анистон го запали интернетот

Актерката Џенифер Анистон неодамна отвори Инстаграм и таа преку ноќ стана кралица на социјалните мрежи. Во прилог на ова говори и фактот што за помалку од еден ден таа собра четири милиони лајкови.

Имено, ѕвездата од популарната ТВ серија „Пријатели“ после години противење реши да отвори профил на Инстаграм, а се чини дека одлично сфатила како функционира сето тоа.

Неодамна објави фотографија на која се гледа одзади, и за кратко време собра дури 4 милиони лајкови.

Нејзините фанови кои ја следат на Инстаграм со нетрпение чекаат нова објава.

 

Нови вести

Неизвесно е дали ќе се одржи концертот на Енрике Иглесијас во Загреб

Igor

Бил Гејтс признава дека задоцнил со Windows Mobile, оставајќи му го пазарот да го освои Android

Igor

Девојката на Кијану Ривс ја споредуваат со Хелен Мирен

zane