November 26, 2021 17:50
Македонија

Сочувство од Христијан Мицкоски за семејствата на загинатите во автобуската несреќа во Бугарија

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски изрази сочувство до семејствата на загинатите во автобуската сообраќајна несреќа што рано утрово се случи во Бугарија.

-Нема зборови што може да ја искажат тагата во вакви моменти. Сочувство до семејствата на загинатите. Ова е голема трагедија за Македонија, напиша Мицкоски на својот фејсбук профил.

AnimeTV: Gundam Build Divers Re:RISE anime episode 13 online free at https://animetv.cc plunderer anime tv

Website https://animeheaven.pro: Watch Blue Exorcist: The Movie (Dub) animeheaven Episode Full animeheaven dragon ball super

Memories Off 3.5: Omoide no Kanata e Episode 4

WCOStream Watch anime online, English anime online HD

Website https://animeflv.uk: Watch KONOSUBA -God's blessing on this wonderful world! 2: God's Blessings on These Wonderful Works of Art! (Dub) animeflv Episode Full watch animes