September 24, 2021 08:07
Македонија

Сочувство од Хан по повод трагичната автобуска несреќа

Комесарот за проширување и соседска политика Јоханес Хан денеска упати сочуство по повод трагичната сообраќајна несреќа на автопатот Скопје – Тетово.

-Длабоко жалам за тргичната сообраќајна несреќа што се случи синоќа на автопатот Скопје-Тетово во Северна Македонија. Нашите мисли се со семејствата и пријателите на загинатите и на повредените, стои во твитот еврокомесарот Хан.

WCOStream Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Fighting Beauty Wulong (https://animeheaven.pro/m/N6qN) Episode 25

GoGoAnime Watch english anime Online in HD for FREE

Super Heavy God Gravion (https://animekisa.in/m/DNn) Episode 13

Kissanimemx mystrikingly: https://kissanimemx.mystrikingly.com/

Tickaroo: https://www.tickaroo.com/user/60d445be0b36225a07442aaf