November 30, 2021 10:42
Магазин

Софија Вергара со сопругот Џо Манганиело на романтично патување во Ирска

Судијката на ТВ-шоуто „Америка има талент“ Софија Вергара му се придружи на својот втор сопруг Џо Манганиело во романтичното разгледување на Ирска.

Колумбиската 49-годишна актерка пристигна во главниот град Даблин минатиот вторник, додека нејзиниот 44-годишен италијански пастув е таму од почетокот на септември.

Во саботата, Џо организираше тура за него и за Софија во замокот Данлоу, стар 814 години, кој се наоѓа на корзенскиот полуостров Мизен.

Вергара сподели низа фотографии на својот Инстаграм-профил.

Атрактивната Колумбијка – која може да се пофали со 47,1 милиони следачи на социјалните мрежи – го наслови својот туристички слајдшоу: „Туристиандо“.

Website https://animepahe.cc: Watch To LOVE-Ru OVA animepahe Episode 6 watch animes

KissAnime: SOS TV Walpurgis Night Fever anime episode 11 online free at https://kissanime.mx demon slayer kissanime

Watch Hana to Chou Episode Full

Variable Geo Episode 3

AnimeTV Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed