January 16, 2022 19:16
Македонија

Соработуваме со надлежните, велат од „Беса транс“, изразуваат сочувство до семејствата на загинатите

Компанијата „Беса транс – Скопје“ упати телеграма со сочувство по страшната несреќа на македонскиот автобус во Бугарија.

„Денеска е многу тажен и тежок ден за нас како компанија, изразуваме сочуство до семејствата и роднините на починатите, се молиме за брзо оздравување на преживеаните“, стои во напишаното.

Компанијата, додаваат од таму, во целост соработува со надлежните институции со РC Македонија и Р Бугарија  со цел да се утврдат причините за оваа страшна трагедија!

Се извинуваме на сите што не сме во можност да одговориме на бараните информации, бидејќи сме во голем шок, посочуваат од компанијата.

https://animefreak1.com/. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

Attack on Titan Season 3 (Dub)

BANANA FISH Episode 17

AnimeFreak Bleach Episode 357

AnimeFreak Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Episode 10

anime stream AnimeFreak JUJUTSU KAISEN (Dub)