November 26, 2021 13:37
Македонија

Сопственикот на „Беса транс“: Не знам како дошло до несреќата

Сочуство до семејствата на загинатите во автобуската несреќа изрази сопственикот на туристичката компанија „Беса транс“, во телефонски разговор за ТВ21.

Тој вели дека и тој самиот не знае како дошло до несреќата и дека од 3 часот утринава се наоѓа на местото на несреќата.

-Не знам како дошло до несреќа. Од 3 часот утринава сум на местото на несреќата за да добијам информаци од бугарските институции, но досега се уште не се познати причините, изјави за ТВ21 сопственикот на „Беса Турс“

AnimeFLV: Kishin Houkou Demonbane (TV) Specials anime episode Full online free at https://animeflv.uk english dubbed anime

Website https://animetv.cc: Watch Horimiya (Dub) animetv Episode 13 anime tv animania

AnimeKisa: Onegai My Melody Sukkiri♪ anime episode 6 online free at https://animekisa.in dubbed anime

Website https://twistmoe.net: Watch Summer Storm! Open for Business twistmoe Episode 13 twist.moe

4Anime Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed