Македонија

Сопственикот на „Беса транс“ добивал закани за убиство, полиција ја чува неговата куќа

Вчера новинарска екипа на Бугарската национална телевизија пристигна во селото Рашче каде се обиде да стапи во контакт со Беким Хаџиу, сопственикот на „Беса транс“.

Тие успеаја да ја најдат неговата семејна куќа, но, според мештаните, Беким и неговиот брат Бедри моментално се во Бугарија.

Деновиве куќата на сопственикот на „Беса транс“ ја чуваат полицајци, информира екипата на БНТ.

Сопственикот имал закани за убиство, велат од полицијата, а пренесе БНТ.

Човечка грешка е водечка верзија за трагедијата на автопатот Струма, пронајдени телата на 44 лица. Според месните житечи, тој и неговиот брат моментално се во Бугарија, пренесува БНТ.

https://44anime.net/. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

free anime online 4Anime TSUKIMICHI -Moonlit Fantasy-

4Anime DARLING in the FRANXX

4anime biz Naruto (Dub)

4Anime To Your Eternity Episode 20

4Anime Hunter x Hunter (2011) (Dub)

tải go88