March 3, 2021 22:15
Хроника

Сообраќајот на патот Крива Паланка-Деве Баир во прекин поради сообраќајка

Магистралниот пат Крива Паланка – Деве Баир во близина на селото Мождовњак вечерва од 20:30 часот е во прекин.

Причина за прекинот, како што соопшти Авто Мото Сојузот на Македонија, е сообраќајна незгода.

Watch A Silent Voice Episode Full at website https://gogoanime.be. See more sites like gogoanime

My Hero Academia 4 Episode 25 at website https://funimationfree.com funimation fruits basket