Македонија

Сончево со температури над просекот

Сончево и топло време со слаб ветер од источен правец ќе преовладува денеска во земјава. Минималната температура ќе се движи од 1 до 8, а максималната од 22 до 30 степени.

Во Скопје слично време со утринска температура до 7 степени и дневна до 27 степени.

Стабилното и суво време ќе се задржи и во наредните денови со натпросечни дневни темепратури за овој период од годината.

AnimeDao - Watch English Subbed Anime Online | AnimeDao Official. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

AnimeDao Your Name.

watch anime TSUKIMICHI -Moonlit Fantasy-

AnimeDao One-Punch Man Episode 6

AnimeDao My Hero Academia Season 5 (Dub) Episode 22

AnimeDao Boruto: Naruto Next Generations (Dub)

tải go88