November 27, 2021 19:05
Македонија

Сончево со мала до умерена облачност и температури до 18 степени

Денеска времето ќе биде сончево со мала до умерена облачност, претпладне во западните делови со зголемена облачност.

Ќе дува слаб до умерен ветер од северозападен правец.

Минималната температура ќе биде во интервал од 2 до 9, а максималната ќе достигне од 14 до 21 степен.

Во Скопје се очекува сончево време со мала облачност и со слаб северозападен ветер.

Минималната температура ќе се спушти до 6, а максималната ќе достигне 18 степени.

https://aniwatch.pro anime online

Website https://animeheaven.pro: Watch Blue Drop (Dub) animeheaven Episode 13 animeheaven dragon ball

WCOStream: Hiyokoi (2012) anime episode Full online free at https://wcostream.cc wcostream amazing world of gumball

Watch Tomica Hyper Rescue Drive Head Kidou Kyuukyuu Keisatsu Episode 37

AnimeKisa: Glassy Ocean anime episode Full online free at https://animekisa.in anime online