June 26, 2022 07:22
Македонија

Сончево и топло време со мала локална облачност

Денеска времето ќе биде сончево и топло со мала локална облачност. Ќе дува слаб ветер од јужен правец. Минималната температура ќе биде во интервал од 5 до 11, а максималната ќе достигне од 23 до 28 степени. УВ=8 Во Скопје претежно сончево и топло. Минималната температура ќе се спушти до 10, а максималната ќе достигне 29 степени.

go88 có hợp pháp không bằng thống kê tài xỉu go88 kéo tài xỉu go88

sunwin bị lỗi sunwin ăn sunwin bịp