Македонија

Сончево и студено време со мала до умерена локална облачност

Денеска времето ќе биде сончево и студено со мала до умерена локална облачност.

Ќе дува слаб до умерен, а вдолж Повардарието повремено засилен ветер од северен правец.

Максималната температура ќе достигне од -3 до 6 степени.

Во Скопје, сончево со мала облачност и студено со умерен, повремено засилен ветер од северен правец.

Максималната температура ќе достигне до 1 степен.

anime website. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

Attack on Titan Season 3 (Dub) Episode 10

GoGoAnime SK8 the Infinity Episode 6

english anime Horimiya

GoGoAnime Gintama

GoGoAnime Seirei Gensouki: Spirit Chronicles