Македонија

Сончево време со мала до умерена облачност

Сончево со мала до умерена облачност. Попладне од запад облачноста ќе се зголемува и кон крајот на денот и во текот на ноќта во западните делови ќе има повремени врнежи претежно од снег.

Ќе дува слаб до умерен, а повремено и засилен ветер во западните делови од западен, а во останатите од северозападен правец.

Максималната температура ќе достигне од 2 до 11 степени.

Во Скопје, сончево со мала до умерена облачност. Попладне облачноста ќе се зголемува и во ноќните часови ќе има повремени слаби врнежи од снег. Ќе дува слаб до умерен северен ветер.

Максималната температура ќе достигне 6 степени.

Aniwatch - Free Anime Streaming Online - Aniwatch Official. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

Record of Ragnarok Episode 11

Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time Episode Full

aniwatch The Daily Life of the Immortal King [Chinese Dub]

free anime online Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

Attack on Titan (Dub)