July 23, 2021 21:06
Хроника

Совозачка на мотор тешко повредена по судир со автомобил на Јужен булевар

На 11.06.2021 во 16.30 чaсот било пријавено дека во Скопје на ул.„Јужен булевар” се случила сообраќајна незгода помеѓу мотоцикл „хонда”, управуван од М.Н.(52) од Велес и патничко возило „сеат леон”, со скопски регистарски ознаки, управувано од Н.К. од с.Инџиково, скопско.

Во незгодата сопатничката од мотоциклот Ј.Н.(52) од Скопје се здобила со тешки телесни повреди констатирани во Комплексот клиники „Мајка Тереза”.

Извршен бил увид на местото на незгодата од увидна екипа од СВР Скопје.

Watch anime online for free at WCOStream wcostream one piece. Saber Marionette J Again (https://wcostream.cc/m/kyk5) Episode 6

AnimeBee Watch english anime Online in HD for FREE. Watch Noblesse Episode 13

AnimeFreak Watch anime online, English anime online HD. Ajin 2nd Season (Dub) Episode 13

KissAnime Recordsetter: https://recordsetter.com/user/kissanimemx