January 23, 2021 10:08
Балкан

Смртна закана за Вучиќ на Фејсбук

Смртна закана за претседателот на Србија, Александар Вучиќ, беше објавена на социјалната мрежа Фејсбук, а лицето кое беше обвинето за закана кон претседателот е уапсено во Пирот, пренесуваат медиумите. Заканите кон претседателот на Србија, Александар Вучиќ, ги испрати корисник на Фејсбук кој се потпишува како Милош Бпм Петровиќ, пренесува Танјуг.

Тој во соопштението навел дека постојано го гледал Вучиќ низ нишанот на снајперот.

Над фотографијата што ја објавил, а на која се гледаат Вучиќ, претседателот на Црна Гора, Мило Ѓукановиќ и членот на претседателството на БиХ, Милорад Додик, тој напиша: Знаете, црвената точка што ве следи до спалната соба кога ќе го исклучите светлото“.

 

That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub) (https://gogoanime.be/m/aYXW) Episode 24 at GoGoAnime your name gogoanime

World Trigger Episode 73 at AnimePlanet shoujo manga anime planet