January 25, 2022 05:13
Хроника

Скопјaнка настрада во пожар во зграда во Кисела Вода

На 26.11.2021 во 12.04 часот во СВР Скопје било пријавено дека во Скопје на ул.„Антон Попов” во стан сопственост на В.Ј.(88) настанал пожар, а од пожарот биле оштетени влезните врати од два соседни стана.

Сопственичката В.Ј. е пренесена во комплекс клиники „Мајка Тереза” за укажување на лекарска помош.

Пожарот е изгаснат од противпожарната единица од Скопје. Увид на лице место извршила екипа од СВР Скопје.

Animeflix - Watch your favorite anime online FREE.. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

anime websites ANIMEFLIX JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable

anime website Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation

english anime Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation

anime flix Dragon Ball Super (Dub)

anime stream Naruto