Хроника

Скопјанка тешко повредена, паднала од електричен велосипед на кеј

На 12.05.2022 во 20,30 часот било пријавено дека на велосипедската патека покрај кејот на река Вардар С.Д.(62) од Скопје додека управувала електричен велосипед паднала на велосипедската патека.

Во несреќата со тешки телесни повреди се здобила С.Д. констатирани во ПЗУ “Систина”.

Извршен бил увид од увидна екипа од СВР Скопје.

anime streaming. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

SK8 the Infinity

free anime online Hunter x Hunter (2011)

anime sites Tokyo Ghoul

My Hero Academia Season 3 Episode 16

Black Clover (Dub) Episode 163