July 23, 2021 20:21
Хроника

Скопјанка пронајдена мртва во својот стан во Кисела Вода

На 23.06.2021 околу 08.50 часот во СВР Скопје било пријавено дека во сопствениот стан на подрачјето на Кисела Вода била пронајдена почината К.К.(57) од Скопје.

Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без траги на насилство, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатата било предадено за обдукција.

GoGoAnime Watch anime online, English anime online HD. Chi's New Address Episode 104

AnimeDao Watch anime online, English anime online HD. Classroom of the Elite (Dub) Episode 12

AnimeBee Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed. Wake Up, Girls! ZOO (https://animebee.to/m/xyka) Episode 10

KissAnime Facer: https://www.facer.io/u/kissanimemx