September 23, 2021 15:34
Хроника

Скопјанка паднала од тераса во центарот на Скопје

На 22.07.2021 околу 21.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека на тротоар на ул.„Димитрија Чуповски” во Скопје било забележано повредено женско лице.

Полициски службеници излегле на местото и констатирале дека станува збор за Т.С.(34) од Скопје, која според исказите на семејството имала здравствени проблеми и најверојатно паднала од тераса.

Таа била пренесена во Градската општа болница „Св.Наум Охридски” за укажување на лекарска помош.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz

GoGoAnime Watch anime online, English anime online HD

AnimeFreak: Diabolik Lovers II: More,Blood (Dub) anime episode 12 online free at https://animefreak.ws animefreak death note

Maria the Virgin Witch Episode 12

Blurb: https://www.blurb.com/user/gogoanimelol

Mymediads: https://mymediads.com/profiles/63946