June 27, 2022 04:14
Живот

Скопјанка настапи гола, само со самолеплива трака во „Ѕвездите на Гранд“

Скопјанката Андријана Петрушовска Ани воодушеви со последното појавување на музичкото натпреварување „Ѕвездите на Гранд“.

За настапот во шоуто, Андријана направи смел избор така што се појави излепена само со самолеплива трака по неа и со огромни ангелски крилја на неа.

 

Буквално сите од жирито имаа пофални зборови за нејзиниот храбар стајлинг.

Нејзин ментор е Ѓорѓе Давид, па таа му се заблагодари за поддршката.


 

Погледнете го нејзиниот настап на 2:28:30:

go88 go math go88 ông già noel GO88 - Tải Go88 Club | Game bài đổi thưởng

sunwin không nạp được tiền sunwin md5 sunwin hotline