Хроника

Скопјани искршиле кафеана откако им кажале дека објектот не работи

Доцна синоќа, околу 2 часот по полноќ, било пријавено дека во угостителски објект во населба Аеродром, бил нарешен јавниот ред и мир.

„Д.М. (37), И.М. (32) и Ц.Б. (51) сите од Скопје, го нарушиле јавниот ред и мир со тоа што кршеле инвентар, затоа што откако побарале да бидат услужени им било речено дека објектот не работи“, велат од МВР.

По целосно расчистување на случајот против нив ќе бидат поднесени соодветни пријави.

animeheaven. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

watch anime Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation

JUJUTSU KAISEN (Dub) Episode 16

AnimeHeaven The Rising of the Shield Hero (Dub) Episode 18

AnimeHeaven Naruto: Shippuden Episode 497

animes online AnimeHeaven My Hero Academia Season 2 (Dub)