August 15, 2022 18:53
Хроника

Скопјанец ја натепал мајка си

На 25.06.2022 во 01.00 часот на подрачје на Центар од полициски службеници од Единицата за интервентна полиција при СВР Скопје е лишен од слобода К.Т.(31) од Скопје, постапувајќи по пријава од 00.30 часот според која на 21.06.2022 околу 19.00 часот во семејниот дом на подрачјето на Центар физички ја нападнал неговата мајка. По целосно документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

sun win

tải sunwin

sun win

sunwin apk

sunwin