January 25, 2022 06:41
Uncategorized

Скопјанец ја нападнал својата девојка и ѝ се заканувал

Дваесет и осумгодишен скопјанец физички ја нападнал својата девојка и  ѝ се заканувал.

Случајот во полицијата го пријавила девојката.

„На 30.11.2021 во 23.30 часот во СВР Скопје 23-годишна жителка на Скопје пријавила дека на 25.11.2021 и на 30.11.2021 околу 16.30 часот во с.Волково, скопско, по претходна расправија, била физички нападната од Ф.Ј.(28), со кого била во љубовна врска и ѝ биле упатени закани“, велат од МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Animeflix - Watch your favorite anime online FREE.. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

anime flix ANIMEFLIX Attack on Titan Final Season

watch anime ANIMEFLIX Yosuga no Sora: In Solitude Where We are Least Alone

animeflix website The Daily Life of the Immortal King [Chinese Dub]

anime website Dragon Ball (Dub)

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train Episode Full