January 21, 2022 00:23
Хроника

Скопјанец тешко повреден откако паднал во автобус

Скопјанец на возраст од 77 години добил тешки повреди откако паднал во градски автобус.

Како што информираат од МВР, инцидентот се случил во попладневните часови на 11 септември во приватен автобус со број 22.

„Скопјанецот кој бил патник во автобусот, паднал и се здобил со тешки телесни повреди, по што бил пренесен во Градската општа болница ‘8 Септември’ за укажување помош“, стои во полицискиот билтен.

Се работи на расчистување на случајот.

anime websites. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

AnimeHeaven JUJUTSU KAISEN Episode 23

AnimeHeaven That Time I Got Reincarnated as a Slime

AnimeHeaven Seirei Gensouki: Spirit Chronicles

watch anime dub Mother of the Goddess’ Dormitory

Dragon Ball Super (Dub) Episode 129