February 25, 2021 16:52
Хроника

Скопјанец пронајден мртов во неговиот стан

Шеесет и двегодишен маж бил пронајден починат во неговиот дом во Скопје. Полицијата соопшти дека не се познати причините за смртта.

„ На 18.01.2021 во 16.45 во СВР Скопје било пријавено дека во сопствениот дом бил пронајден починат П.С.(62) од Скопје. По наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било дадено на обдукција во Институтот за судска медицина. Увид извршен“.

Rent-a-Girlfriend Episode 12 at website https://crunchyrollfree.com. See more crunchyroll 30 days free trial

Watch World Trigger Episode 55 (https://gogoanime.be/m/7B8/ep-55) at website https://gogoanime.be. See more gogoanime re zero