June 25, 2022 09:47
Хроника

Скопјанец останал без мотор, му се запалил во продавницата каде го оставил на поправка

На 18.05.2022 во 10:00 часот во СВР Скопје, К.Ќ.(60) од Скопје пријавил дека во продавница за мотоцикли на улица „Франклин Рузвелт” настанал пожар во неговиот мотоцикл „кавасаки” со скопски регистарски ознаки, каде што пред неколку дена го однел на поправка.

Увид на местото извршила екипа од СВР Скопје.

rút tiền go88 lâu kinh nghiệm chơi go88 link vào go88

sunwin khuyen mai không vào được sunwin sunwin house bradford