June 21, 2021 17:23
Хроника

Скопјанец најден починат во својот дом

На 11.05.2021 во 17.40 часот во Полициската станица Ѓорче Петров било пријавено дека во својот домот на подрачјето на Ѓорче Петров бил пронајден починат Н.К.(58) од Скопје.

Смрт без траги на насилство констатирал лекар од Итна медицинска помош, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било дадено на обдукција.

KissAnime hunter x hunter kissanime: Watch Attack on Titan Final Season (Dub) Episode 12 (https://kissanimeonline.com/m/9BJD/ep-12)

WCOStream wcostream hunter x hunter: Watch Assassination Classroom (Dub) Episode 8 (https://wcostream.cc/m/LWNN/ep-8)