April 19, 2019 22:49
Свет

Скандалозно видео ја тресе Америка: „Меланија изведува стриптиз во Белата куќа“

Скандалозно видео ја тресе Америка: „Меланија изведува стриптиз во Белата куќа“

Реперот Клифорф Џозеф Харис Џр (38) познат на Т.И. го навредил Кајне Вест (41) и првата дама на Америка Меланија Трамп (48) во спот во кој жена игра налик на нејзиниот лик во Оваланата соба на Белата куќа.

– Како е тоа можно? Одвратно, Бојкотирајте – напишала на Твитер потпаролката Стефанија Гришам, на Меланија Трамп.

Спотот е објавен во петокот, а досега ги имаат видено 8,5 милиони луѓе.

Т.И. во спотот се појавува како припадник на обезбедување и гледа како Трамп ја напушта Белата куќа со хелихоптер, а потоа во Овалната соба се наоѓа со жена налик на Меланија Трамп.

Жената е облечена само во јакна каква што ја носела Меланија со натпис на грбот ‘I really don’t care, do u?’ (баш ми е гајле, а тебе?)

Жената во спотот се соблекува и гола седи на работната маса на претседателот каде што заедно со Т.И. и кршат се по Белата куќа. Со спотот реперот сакал да го промовира својот нов албум ‘Dime Trap’, но и да се пресмета со реперот и бивш пријател, Кајне Вест со што ја искористил популарната снимка од средбата со Трамп и Вест во Белата куќа.

Dear 45,

I ain’t Kanye.

2:53 AM – Oct 13, 2018
89.4K

– Драги 45, јас не сум Кајне – напишал Т.И. на адреса 45 на претседателот на САД во вовед на својот твит.

Еден ден порано, раперот Т.И. го извикал Кајне Вест со кого пеел на концерт пишувајќи “се срамам што воопшто соработував со него”.

Нови вести

САД повикаа земјите да не дозволуваат прелети на руски авиони со дестинација Венецуела

Filip

Помпео: Русија се меша во изборите во целиот свет

Filip

Филипини: Пет лица распнати на крст во ритуал за одбележување на Велигден

Filip