Македонија

Сите го напуштаат бродот на Заев управуван од Ковачевски, затоа што е јасно дека тој тоне

Сите го напуштаат бродот на Заев управуван од Ковачевски, затоа што е јасно дека тој тоне. Сфаќаме дека за кариеристот Никола Димитров менувањето од министерската позиција е негов најнесреќен ден и затоа барем кариеристот Димитров нека не глуми генерал после војна и дека наводно бил жртва на “злобната” Бугарија, туку тој е жртва на својата неспособност и распродавањето и поигрувањето со државните интереси. Наместо Европа на Македонија, СДСМ Заев и Димитров ја однесоа државата во ќор сокак во однос на европските интеграции.
Димитров е кариерист кој ги заплетка и комплицираше односите со сите наши соседи и го поларизираше општеството.
Задоцнета е грижата на кариеристот Димитров за националните и државни интереси бидејќи беше првиот кој ги продаваше кога СДСМ беше во налет и цврста власт, и целосно ги игнорираше предупредувањата на ВМРО-ДПМНЕ. Сега неговата грижа освен што е лажна и лично мотивирана таа е и задоцнета.
И сосема на крај, не е интерес на странците, туку пред се интерес на македонските граѓани тој и оваа власт никогаш повеќе да има одговорности во оваа држава.

https://animeheaven1.com/. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

watch anime free My Hero Academia Season 5

Boruto: Naruto Next Generations (Dub) Episode 152

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train Episode Full

animeheaven app AnimeHeaven Banished from the Hero’s Party, I Decided to Live a Quiet Life in the Countryside

That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub) Episode 22

tải go88