Балкан

Син на српска политичарка пронајден мртов во Белград

Ј.И.(25), син на српската политичарка Санда Рашковиќ Ивиќ, утрово е пронајден мртов во Белград.

Според првите информации тој бил пронајден на тротоарот пред зградата во која живеел во центарот на Белград, пишува српски Курир.
Ј.И. студирал на Факултетот за филозофија.

watch anime online. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

online anime Death Note

ANIMEFLIX My Hero Academia Season 2 Episode 23

ANIMEFLIX Attack on Titan Season 3 Part 2

watch anime online Banished from the Hero’s Party, I Decided to Live a Quiet Life in the Countryside

Record of Ragnarok