Магазин

Синот на Шварценегер снима филм на Хаваи

Џозеф Баена, син на холивудскиот ветеран Арнолд Шварценегер, сподели фотографија направена зад сцената на филмот „Лава“, кој моментално се снима во Хонолулу, Хаваи.

Баена најави дека ќе се појави во претстојниот филм со објава на својот Инстаграм-профил претходно оваа недела. А сега, 24-годишникот ја покажа својата импресивна фигура на тропската локација.

Џозеф , исто така, напиша кратка порака каде што истакна: „Со нетрпение чекам да почне снимањето на Lava со тимот на @bitflixnfts!“ Многу од следачите на социјалните мрежи, во делот за коментари фигурата на Баена ја споредија со онаа на неговиот татко.

Lava, кој се снима на Хаваи, се смета за прв филм целосно финансиран од криптовалути.

AnimeFreak - Watch Anime Online for Free. Subbed & Dubbed. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Episode 21

My Hero Academia

My Hero Academia Season 5 (Dub) Episode 23

watch subbed anime The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement

Dragon Ball Super Episode 129

tải go88