October 17, 2021 18:24
Магазин

Синот на Лиз Харли критикуван поради шминката и истапираната коса

Дамијан Харли (17), синот на актерката Елизабет Харли (54), се појави во новата кампања на Пат Мекграт, една од најпознатите мејкап артистки во светот на шминка и производи за убавина. Младиот Британец веднаш го привлече вниманието на јавноста.

Дамијан има долга коса, но на снимањето на спотот  ја истапираа и исфенираа неговата бујна коса поради што многу личеше на својата мајка.

Кампањата беше снимена за промоција на шминка, па синот на актерката беше нашминкан со природни нијанси што ги нагласи неговите очи, усни и јаболчици.

„Ти си мојот север, југ, исток и запад. Те сакам“, напиша неговата мајка Елизабет под фотографијата.

Обожавателите беа зачудени од неговиот изглед и се прашуваа зошто го прави тоа, дали го менува полот.

Дамијан потпиша договор со TESS Management во Лондон.

Елизабет го доби Дамијан кога беше во врска со американскиот бизнисмен Стив Бинг (53) кој првично не сакаше да го признае татковство, а подоцна беше докажано со ДНК-тест.

AnimeDao Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Watch anime online for free at AnimeTV dubbed anime

Website https://twistmoe.net: Watch Cinderella Girls Gekijou 2nd Season twistmoe Episode 13 watch anime online

Watch It's Too Sick to Call this Love Episode 12

Pastebin: https://pastebin.com/u/animeflixnl

Talk plesk: https://talk.plesk.com/members/kissanimemx.225795/#about