June 23, 2021 06:58
Магазин

Синди Крафорд и Ранде Гербер ја намалија цената на куќата во Беверли Хилс.

Својот модерен дом во идиличниот кварт Trousdale Estates 90210 го објавија за продажба на пазарот за недвижности по цена од 16 милиони долари во август 2020 година.

Но, минатата недела Синди Крафорд и нејзиниот сопруг Ранде Гербер одлучија да ја намалат цената на 14,7 милиони долари, објави Mansion Global.

Пред три години холивудската моќна двојка го купи имотот од фронтменот на поп-рок бендот OneRepublic Рајан Тедер за 11,6 милиони долари. Тие целосно ја реновираа куќата однадвор и ја проширија.

 

Синди и Ренди, кои претежно живеат во луксузна хациенда во Малибу, направија и неколку козметички измени во ентериерот, особено во дворот,

AnimeHeaven weathering with you animeheaven: Watch Umibe no Étranger Episode Full (https://animeheaven.pro/m/zDPN/ep-1)

KissAnime kissanime one piece: Watch Dragon Ball (Dub) Episode 40