Спорт

Силва е подготвен да го продолжи договорот со Челзи до 2023 година

Дефанзивецот на Челзи, Тијаго Силва може да го продолжи договорот со клубот од Лондон.

Според Фабрицио Романо, 37-годишниот фудбалер е подготвен и отворен за преговори. Се очекува на играчот да му биде понуден договор до 2023 година.

Забележано е дека на Силва му се допаѓаат клубот, неговите навивачи, атмосферата во тимот, а има добар однос и со тренерот Томас Тухел.

Договорот на Силва е со важност до крајот на оваа сезона.

https://animeheaven1.com/. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

AnimeHeaven One-Punch Man

My Hero Academia Season 3 (Dub) Episode 16

DON'T TOY WITH ME, MISS NAGATORO Episode 7

animeheaven app SK8 the Infinity (Dub)

Attack on Titan Season 2

tải go88