September 24, 2021 08:17
Магазин

Се запали имотот на Џеј Зи и Бијонсе во Њу Орлеанс

Пожар избувна во шпанско-барокната палата од 2,4 милиони долари во луксузната населба Гарденс во Њу Орлеанс, сопственост на познатата двојка Џеј Зи и Бијонсе.

Сведоци велат дека биле потребни 22 пожарникари и повеќе од два часа за да се спречи пожарот. Обемот на штетата сѐ уште не е одреден, но според очевидци, работите можеле да бидат многу полоши ако не била брзата реакција на пожарникарната служба.

Раперот Џеј Зи и ар-ен-би пејачката Бијонсе се еден од најпознатите парови на американската цет-сет сцена.

Watch Youkai Ningen Bem Episode 1

Website https://animepahe.cc: Watch Digimon Fusion (Dub) animepahe Episode 24 watch anime dub

Kamisama Minarai: Himitsu no Cocotama Episode 139

Website https://aniwatch.pro: Watch Aggretsuko aniwatch Episode 100 anime stream

Tapas: https://tapas.io/gogoanimebe

Forums eugensystems: https://forums.eugensystems.com/memberlist.php?mode=viewprofile&u=102006