June 24, 2021 19:22
Македонија

Се вакцинираше министерката за одбрана Радмила Шекеринска

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска се вакцинираше против Ковид-19.
Оваа информација министерката ја потврди на нејзиниот фејсбук-профил и воедно апелира граѓаните да се вакцинираат.
– Во одбрана на здравјето – вакцинирајте се! Да го заштитиме своето здравје и да придонесеме за колективното. Доколку не сте вакцинирани пријавете се на www.vakcinacija.mk, напиша Шекеринска на Фејсбук.

KissAnime free anime: Jujutsu Kaisen (TV) Recap Episode Full

AnimeDao animedao website: One Piece Episode 974