January 27, 2021 11:28
Македонија

СДСМ: Мицкоски да не се крие зад соопштенија, да каже со кого тајно соработува во Бугарија

СДСМ јавно го повика Христајан Мицкоски во име на националните интереси да излезе и да каже:
Со кои структури во Бугарија соработува овој период?

Ајде Мицкоски, не се кри зад соопштенија излези и кажи.
Дали директно или преку посредници работиш против сопствената држава?

Во време кога се наоаѓаме во многу важен период за македонската иднина, за членството во ЕУ но и иднината на државата граѓаните очекуваат Мицкоски да излезе и да одговори.

А за тоа кој загубил контакт со реалноста потврдува самиот Мицкоски кој се самопргласи за хистеричен.

Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou. (https://animeheaven.pro/m/JdAo) Episode Preview at website https://animeheaven.pro. See more one piece anime heaven

Watch JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable (Dub) Episode 17 (https://animeflix.nl/m/Lxz1/ep-17) at website https://animeflix.nl animeflix dragon ball