August 2, 2021 21:33
Спорт

Светот се обедини околу Ериксен, поддршка стигна и од ФФМ

Здравствената состојба на Кристијан Ериксен е стабилна и тој ќе остане под медицинскки надзор во болницата во Копенхаген. Цел фудбалски свет се обедини околу фудбалерот на Интер, чиј пад предизвика неверица и загриженост кај сите кои со посредство на телевизискиот пренос го следеа натпреварот.

Сите пријатели на фудбалот и добронамерници упатија охрабрувачки пораки на поддршка за данскиот интернационалец, а меѓу нив беше и Фудбалската федерација на Македонија.

Animeflix - Watch your favorite anime online FREE.. Infini-T Force Movie: Gatchaman - Saraba Tomo yo Episode Full

GogoAnime Watch anime online, English anime online - Gogoanime. Watch Choubakuretsu Ijigen Menko Battle: Gigant Shooter Tsukasa (Dub) Episode 31 - 32

Watch anime online for free at AniWatch aniwatch.me. Dragoon (https://aniwatch.pro/m/0KKN) Episode 3

KissAnime Band: https://band.us/band/84366909