January 19, 2021 15:31
Хроника

Санкционирани 597 лица за неносење маска

Во текот на изминатото деноноќие на територијата на државата, по однос на мерката за носење лична заштита на лице, регистрирани се 597 прекршоци, соопшти МВР.

Министерството за внатрешни работи со апел до граѓаните да ги почитуваат мерките и протоколите донесени од Владата со цел справување со Ковид-19.

Watch Sword Art Online Alicization War of Underworld (Dub) Episode 5 (https://animeheaven.pro/m/5QeW/ep-5) at website https://animeheaven.pro. See more attack on titan anime heaven

Fairy Tail Episode 175 at Funimation funimation dragon ball