January 28, 2022 06:09
Магазин

Сандра Булок елегантна на премиерата на „Непростливо“

Сандра Булок ги предводеше ѕвездите на црвениот тепих на премиерата на драмата „Непростливо“ (The Unforgivable) во Њујорк во вторникот вечерта.

Актерката на себе има шик комбинезон на славната модна дизајнерка Стела Мекартни, со светки и блејзер.

На 57-годишната оскаровка ѝ се придружија неколку актери од драмата на „Нетфликс“, меѓу кои и Џон Бернтал и Ајслинг Франциози.

Премиерата на филмот беше одложена за речиси една недела откако се појави во кината на 24 ноември поради низа главно негативни критики.

Филмот се фокусира на поранешна затвореничка која се обидува да си го обнови животот по излегувањето од затвор.

https://animeflix1.com/. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

ANIMEFLIX Dragon Ball Z (Dub) Episode 290

BANANA FISH Episode 16

BANANA FISH

english dubbed anime BANANA FISH

ANIMEFLIX Horimiya