January 28, 2021 09:39
Магазин

Салма Хајек гола им се заблагодари на своите 12 милиони следбеници

Холивудската актерка Салма Хајек со фотографија на која позира гола додека и прават акупунктура, им се заблагодари на своите 12 милиони следбеници на Инстаграм.

„Благодарен сум за вашата љубов и поддршка! Јеее! Поради вас сум на  12 милиони! Игла за здравје, секоја претставува еден милион од вас“, напиша Салма со фотографија на која и прават акупунктура.

„Вие сте толку прекрасни и секси“, „Вие го заслужувате секое следење“, „Вие сте најубавата жена на светот“, напишаа нејзините воодушевени фанови.

Салма исто така неодамна ги почести обожавателите со голи видеа за да им се заблагодари за нивната поддршка на социјалните медиуми. „Помеѓу денес и утре ќе достигнам магичен број од 11.111.000 следбеници … Од благодарност за вашата лојалност, еве неколку фотографии што најмногу ви се допаднаа“, напишала Салма во тоа време, објавувајќи жешки снимки од одморот на море.

My Hero Academia 2 (https://crunchyrollfree.com/m/djYk) Episode 25 at website https://crunchyrollfree.com free vrv premium

Watch That Time I Got Reincarnated as a Slime Episode 23 (https://gogoanime.be/m/jpVZ/ep-23) at GoGoAnime gogoanim3