August 24, 2019 20:21
Свет

Руси паднаа од прозорец за време на секс, жената почина, а мажот преживеа и се врати на забавата

Двојка од Русија падна од прозорец на деветтиот кат на зградата додека имале секс. Жената починала на самото место, а нејзиниот партнер преживеал бидејќи паднал врз неа.

Несреќната жена (30) била пронајдена мртва во подножјето на станбениот блок во Санкт Петербург во ноќта на 5 јули за време на забава, која соседите ја опишале како „дива”.

Сведоците рекоа дека виделе дека од прозорецот на станот над нив бил фрлен телевизор, а потоа паднале жената и нејзиниот 29-годишен љубовник.

Локалните медиуми објавија дека жената починала на самото место, но дека мажот преживеал бидејќи паднал врз неа.

Според сведокот, полуголиот човек по падот станал и се вратил на забавата, пишува „Дејли мејл“.

На фотографиите објавени од локалните медиуми, може да се види дека мртвата жена била гола под половината.

Истрагата е во тек.

Нови вести

Водени топови за демонстрантите против средбата на Г7

Igor

НАСА истражува први обвинувања за криминал во вселената

Igor

Штрајк во „Бритиш ервејз” ќе предизвика пет денови откажување на летови

Igor