September 25, 2021 01:51
Магазин

Роби Вилијамс ја губи косата

Хитмејкерот немаше друг избор освен да ја избричи целата глава кога неодамна сфати дека на некои места нема коса, но подоцна тој реши да го направи својот нов изглед попривлечен со стилизирање на кратката коса.

И така се решил за фризура на мохиканец – само без висина.

Говорејќи во видео поставено на Инстаграм-профилот на неговата сопруга Ајда Филд, 42-годишната актерка вели: “Роби Вилијамс, имаш нов изглед. Што се случува?”

На што Роби одговори: „Ја губам косата, се проретчува, и мислев дека наместо да се борам против тоа, треба да смислам интересна фризура. Првиот чекор беше да ја избричам главата и да видам како изгледа.“

„Подоцна ми текна за фризура мохиканец“, додава тој.

Website https://animedao.nl: Watch Cyborg Kuro-chan animedao Episode 3-a steins gate animedao

Watch anime online for free at Animepahe anime online

AnimeKisa Watch english anime Online in HD for FREE

Website https://wcostream.cc: Watch Ichirin-sha wcostream Episode Full wcostream attack on titan

Sites google: https://sites.google.com/view/gogoanime-official/home

Methodspace: https://www.methodspace.com/members/animefreakws/profile/