November 30, 2021 10:33
Магазин

Роберт Патинсон како Бетмен на 3 март

„Ворнер брос“ објави трејлер за новиот филм за Бетмен, во кој Роберт Патинсон по првпат го глуми суперхеројот. Студиото го објави видеото на својот интернет-простор.

Видеото дава дистописка, мрачна слика. Покрај Бетмен, во трејлерот се прикажани ликовите на Селина Кајл (Жената-мачка), Пингвинот и Енигма. Покрај Патинсон, во „Бетмен“ (2022) глумат и Зои Кравиц, Пол Дејно, Колин Фарел, Џефри Рајт, Џон Туртуро, Енди Серкис и други.

Филмот е во режија на Мет Ривс („Планета на мајмуните: Револуција“). Филмот ќе излезе на 3 март, наредната 2022 година.

Премиерата претходно беше закажана за октомври 2021 година, но снимањето беше прекинато поради коронавирусот.

KissAnime Watch anime online, English anime online HD

GRANBELM (https://gogoanime.be/m/RPQ6) Episode 13

Space Patrol Hopper Episode 1

ANIMEFLIX Watch anime online, English anime online HD

Website https://animefreak.ws: Watch Strait Jacket (Dub) animefreak Episode Full animefreak dragon ball