Магазин

Ријана ја рекламира својата колекција за Денот на вљубените

Ријана ја претстави новата линија на сопствениот бренд „Севиџ икс Фенти“ во пресрет на Денот на вљубените.

Таа сподели повеќе фотографии на официјалната Инстрграм-страница на Savage X Fenty, на кои позира во долна облека од претстојната колекција.

Откривајќи ја новата реклама за сопствената колекција, 33-годишната пејачка и деловна жена објавата ја наслови: „Напиши ми љубовно писмо бејби #XXSAVAGEX“.

Поп-божицата од Барбадос сподели и видео за своите 117 милиони следачи на Инстаграм.

https://animefreak1.com/. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

AnimeFreak Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mugen Train Arc Episode 3

AnimeFreak That Time I Got Reincarnated as a Slime

High School DxD

DARLING in the FRANXX (Dub) Episode 18

AnimeFreak Horimiya (Dub) Episode 10