April 11, 2021 08:57
Магазин

Ријана го крева пулсот додека танцува во долна облека на својот бренд „Севиџ икс Фенти“

Таа со нетрпение го очекуваше Денот на вљубените со светло црвена долна облека и накит вреден милиони долари на почетокот на овој месец.

А во неделата Ријана сподели видео на својата инстаграм-страница, со кое ја промовираше најновата понуда на сопствениот бренд „Севиџ икс Фенти“ (Savage x Fenty).

32-годишната пејачка и дизајнерка ги истакна бујните облини со заводнички танц во својата спална соба, додека позира во проѕирна долна облека.

Во клипот со црно-бели и неколку снимки во боја, Ријана сугестивно гледа во камерата додека танцува околу бел кревет.

Watch By the Grace of the Gods (Dub) Episode 10 (https://animeheaven.pro/m/wkvp/ep-10) at website https://animeheaven.pro. See more animeheaven black clover

Watch So I'm a Spider, So What? Episode 1 at Funimation funimation shop